ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Сарыкөл негізгі орта мектебі" КММ
КГУ "Сарыкольская основная средняя школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области
с.Сарыколь
(871441)21405
sarykol@karabalyk.edu.kz

Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

Директордың өмірбаяны Биография директора

Султанова Гульсум Бадегатдиновна 1971 жылы 22 мамырда Қостанай облысы,Амангелді ауданы,а/с Бүйректалда (қазіргі Ақсай) дүниеге келген. 1978 жыл мен 1988 жыл аралығында Бүйректал орта мектебінде оқыды. 1988 жылы мектепті бітірген соң СССР 50 жылдығы атындағы Қостанай педагогикалық институтында шет тілі факультетінде ағылшын және неміс тілі мұғалімі оқуын жалғастырды.1993 жылы Қостанай мемлекеттік университетін бітіреді. 1993 жылы туған мектебіне неміс тілі мұғалімі болып жұмысқа орналасады. 1995 жылы қарабалық ауданына көшуіне байланысты Сарыкөл НМ неміс тілі мұғалімі болып орналасады. 2002 жылдан оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі директор орынбасары қызметін атқарады.Ал 2014 жылдан бастап Сарыкөл ОМ директоры болып тағайындалды.

Родилась 22 мая 1971 года в Костанайской области, Амангельдинском районе, з/с Буйректал (ныне Аксай). С 1978года по 1988год обучалась в Буйректальской средней школе. Закончив школу в 1988 году продолжила обучние вв Костанайском педагогическом институт имени 50-летия СССР на факультете иностранного языка учителем английского и немецкого языков. В 1993году заканчивает Костанайский государственный университет В 1993году поступает работать в родную школу учителем немецкого языка. В 1995году в связи с переездом в Комсомольский район поступает работать в Сарыкольскую ОШ в качестве учителя немецкого языка С 2002 года занимает должность заместителя директора по учебновоспитательной работе. А с 2014 года назначена директором Сарыкольской ОШ.

© 2024. Все права защищены.